«Üheks keskseks sisekujunduselemendiks on sissepääsu ja puhkenurka lahutav puitsein, mis on esiteks dekoratiivne ja teiseks tähistab üleminekut ühelt alalt teisele. Peitsisime selle valgeks ja täiendasime kaunistustega,» selgitas Castro.
Samale alale seina äärde paigutati kaks suuremat õue mõeldud kappi. Need sobivad mitmesuguste esemete hoidmiseks, sest neis on nii riiulid kui ka avaram osa, kuhu saab riputada rõivaid kui ka mahutada suuremaid esemeid. Kappide ja seina vahele jäävas tühimikus leidis sisekujundaja koha kokkupandavatele toolidele, mida saab kasutada lisaistmetena, kui võõrustatakse suuremat seltskonda. Kappide vahele paigutati seinariiulid, kus perekond saab hoida nii kaunistusi kui endale armsaid esemeid, mida tahetakse hoida nähtaval kohal.
Kolmanda alana sisustati väike kööginurk, kus asub ka valamu. Selleks kasutati kahte vannitoakappi, millest sai kokku funktsionaalne tööpind, kuhu paigutada veekeetja või valmistada suupisteid.
Hubasus ilma palju kulutamata
Eesruumile viimase lihvi andmiseks lisas sisekujundaja eesruumile kaunistusi. Tema sõnul teevad iga ruumi kiirelt ja lihtsalt kodusemaks tekstiilid ja rohelus (kui pole piisavalt valgust, võib kasutada kunsttaimi). Samuti loovad hubasust puidust ja teistest looduslikest materjalidest esemed.
«Kaunistustel võib olla ka praktiline väärtus. Sobivas stiilis seinakell, naturaalsest kangast laudlina, väiksemaid esemeid mahutavad punutud korvid või isegi erksat värvi kastekann – kõik nad pakuvad silmailu, kuid neil on ka oma otstarve,» tõi sisekujundaja välja.