2006. aastal hitiga «Rahutu Tuhkatriinu» komeedina Eesti muusikataevasse lennanud Mari-Leen Kaselaan rokkis pea igal õhtul lavalaudadel. Niimoodi küttis nooruke laulja viis aastat järjepanu ja seejärel kadus. Kuid kas ta ikka oli nii kadunud, kui inimesed uskusid? Ja kuidas ta praegu aastatetagusele trallile tagasi vaatab?
Kuidas sai sinu huvi laulmise ja muusika vastu alguse?
Muusika on meie peres olnud kogu aeg tähtsal kohal. Nii ema kui ka vanaema laulsid. «Kevade» filmis oli õpetaja Laur, keda mängis mu sugulane Leo Merzin; ta mängis filmis viiulit ja mulle see väga meeldis ning hakkasin selle järgi ise viiulimängu õppima, kui ma olin kaheksa-aastane. Pärast tuli laulmine kuidagi iseenesest juurde ja rohkem esiplaanile. Kunagi üks muusikaõpetaja ütles mulle, et mul on hea hääl. Jäin selle üle mõtlema hiljem ja hakkasin rohkem laulmas käima. Ise ei saanud esimese hooga aru.
Alustasin Elva laulustuudios, hiljem käisin Ursel Oja juures Ülenurmes ja praegu käin Anu Aimla juures end täiendamas.
Viiulit ma enam eriti ei mängi, kuigi mul on pill. Kaheksa aastat mängisin, lõpetasin kooli ära ja siis läksin juba laulmise peale rohkem.
Meenuta mõnd lõbusat seika oma esinemistest.
Ükskord läksime bändiga Haapsalusse esinema. Kui hakkasime klubisse sisse minema, küsis üks tüüp ukse peal bändikaaslaselt, et mida sina seal bändis teed. «Bassimees olen!» «Mis see tähendab, näitad passi või?»
Hiljuti oli meil samal päeval kaks esinemist: esimene Põlvas ja teine Rakveres, nii et meil oli aja peale minek. Kuid mind ei tahetud alale sisse lasta. Poole tunni pärast pidi juba laiv olema, aga meil olid pillid ja tehnika auto taga treileris. Pidime tükk aega turvamehi veenma, et nad meid sisse laseksid. Lõpuks saimegi nii, et turvamehed kõndisid meie ees läbi rahvamassi ja lavale jõudsime napilt.