Oh, oleks mu naine vaid «normaalne»! Teeks kõik, mis mina tahan, ise midagi ei tahaks ning kui ma ei viitsi, saaks ta lihtsalt kinni panna! Selline kaaslane on täiesti saadaval juba täna, ainult ta ei ole inimene. Ta on tehisintellekt.
AI muudab 2025 aastal maailma tundmatuseni ja selleks, et mitte hammasrataste vahele jääda, on kasulik järgnevaid asju teada. Vaata videot!
Nüüd saad «Naistejutte» ka vaadata! Kasuta võimalust ja saad palju rohkem teada!
Aasta 2025 muudab meie elu rohkem kui viimase aja sõdade, looduskatastroofide ja uute haiguste turbulents kokku. Edu võtmed on nende käes, kes teavad ja kasutavad uusi võimalusi. Kuid neil, kes ei tea, on väga suur oht jääda elu hammasrataste vahele. Me räägime AIst ehk tehisarust.
Selles loos saad teada:
- mida teavad need, kes AI maailmas edukad on;
- mis on suurimad hirmud seoses AI tulekuga ja millised neist põhjendatud on;
- kes kaotavad töö;
- mis kaotab oma väärtuse;
- kuidas muutuvad suhted;
- et oht on muutuda isekamaks, rumalamaks, üksikumaks;
- miks osa inimesi muutustes hammasrataste vahele võib jääda;
- kuidas tehisaru enda heaks tööle panna.
Vaata kindlasti saadet, see täiendab lugu ja annab sulle palju rohkem! Kuula uut osa siit:
AI revolutsioon algas õigupoolest 2022. aasta novembris, kui OpenAI tegi ChatGPT igaühele kättesaadavaks. Esmalt oli tegu küllalt kogenematu ja kohmaka tööriistaga. Kuid kasutajatering on jõudsalt laienenud ja tehisaru aina nutikamaks muutunud. Sel aastal võime näha, kuidas tehisaru võimalused tõesti igapäevaellu jõuavad. Kuidas see muudab suhteid? Jätab see inimesed tööta? Lahendab probleeme või tekitab neid hoopis juurde? Ning kuidas seda elukat üldse õigesti kasutada? Valgustame teema läbi koos AI asjatundja, Postimees Grupi tehnoloogiajuhi ja juhatuse liikme Martin Havikuga.