Saada vihje

NAISTEJUTUD Andry Padari romantiline käepalumise lugu: «Ta ei öelnud mulle jah! Alguses ta lihtsalt...»

Lisatud kirjad
Andry Padar ja Mirell Lill Foto: Hanna Rebeka Leinštrep

Andry otsus oli kindel – just Mirell on see maailma kõige ilusam naine, kellega ta tahab abielluda! Aga kuidas paluda kallima kätt nii, et see tuleks täieliku üllatusena ja jääks eluks ajaks meelde? Ja mis otsustab, kas sulle vastatakse jah või ei?

Andry Padar läks tuttava juurde peole ja seal ta seisis - maailma kõige ilusam naine! Kuid see naine oli suhtes. Mis edasi sai - vaata uut osa, saad kõigest teada! Siiralt ja filtrita.

Mis on kogu elu kõige romantilisem, aga ka kõige riskantsem hetk? Nii hirmuäratav, et mõni araverelisem vend ei julgegi riski võtta? Loomulikult käepalumine. Mis siis saab, kui ta ütleb ei?

Kirjad saatele:

Suhetest on vaja kirjutada ja rääkida! Aga eriti keegi ei taha neid teemasid käsitleda Eestis, samas on tegemist ülioluliste teemadega inimese elus. Inimestel on väga omad mured mida nad ei julge jagada. Samas need mured rikuvad nende elusid. Ma tean et raha tuleb raha läheb. Valitsused vahetuvad. Sport on kasutu niikuinii. Aga meie tunde ja hingeelu, see on elus ainulaadne ja ülioluline!

Sa oled väga eriline tegija. Üldiselt naisajakirjanikud kipuvad justkui mehelikuks muutuma. Sa oled selline naiselik ja sensuaalne ajakirjanik. M.S

***

Väga armas saade. Hästi sümpaatne paar. Ehe, siiras ja teadlik. Pilt ja tekst läksid hästi kokku. Täiendas hästi kuulamist. Ka kehakeel oli inimestel siiras ja loomulik. M.B

***

Nii armsad külalised, totaalsed nunnukad! Eriti see tüdruk - nii kaunis, soe ja siiras! Võib-olla kaamera oli natuke lähedal, aga muidu väga kift saade. H.R.

Andry Padar ja Mirell Lill
Andry Padar ja Mirell Lill Foto: Hanna Rebeka Leinštrep

Andry Padar on tõelise romantiku hingega mees, kes otsustas oma armsamale ettepaneku teha. Ja plaan oli, et see tuleks Mirellile täieliku üllatusena. Aga samas soovis mees, et see eriline hetk ka talletatud saaks ja eluks ajaks meelde jääks. Tundub riskantne plaan? Jah, see ongi riskantne! Aga Andry pole ka mees, kes kartma lööks ning julge hundi… teate ise küll. Aga alustame selle looga algusest.

Selles loos saad teada:

  • mis otsustab käepalumisel, kas vastus tuleb jah või ei – uskumatu, aga paljud ei tea seda!
  • väga isikliku ja romantilise loo sellest, kuidas Andry Mirelli kätt palus;
  • kuidas algas armastus esimesest silmapilgust;
  • ootamatult siira hoiatuse – miks romantika võib ka kahjuks tulla.
  • Sind ootab üks väga ilus ja eriline üllatus!
  • Alates osast 378 on teil võimalik «Naistejutte» nii kuulata kui ka vaadata – see lugu on tulvil vahetuid tuliseid emotsioone, video annab selle kõik edasi.

Andry, üks sinu lause läks mulle suurte tähtedega kõvakettale – see kui sa ütlesid puhta südamest tuleva kõlava häälega, et naistele tulebki kuu ja tähed taevast alla tuua.

No mina olen ikkagi romantik. Kui mõtlesin, mida eluga teha, siis hakkasin luuletusi kirjutama. Enamik neist olid romantilised. Mõne inimese kätte, kellele need olid loodud, need kunagi ei jõudnudki. Aga mõned jõudsid. Ja tuli välja, et ega inimesed tegelikult neid kuulata ei tahtnud! See oli liiga palju nende jaoks.

Ma soovitan teistele meestele ka – kui endal silmad peas säravad, oled kõrvuni armunud ja siis tuled lembeluulega, siis see võib tunduda paberi peal väga ilus, aga tegelikult naised ei taha seda.

Selline soovitus ongi?

Jah. Mehed ju kuulavad «Naistejutte», olen isegi kuulanud ja nõuandeid saanud. Kui otsid alles suhet kuskilt Tinderist, peolt või mis iganes – luuletust ei ole vaja praegu veel. Mina ei soovita sellega kiirustada.

Klubist tänapäeval kaaslast ei leia, võib-olla üks protsent leiab. Pigem leiad läbi sõprade, hobide, muusika. Rääkida tasubki nendest asjadest, mis olulised on. Baasväärtused võiksid klappida.

Ma küsingi siis kohe – mis sinu baasväärtused on?

Hoolivus. Sa näed ära, kas inimene on hooliv ja hea hingega – siis meil on juba kasvõi energeetiliselt hea rääkida. See on minu jaoks number üks.

Teine asi on tarkus: inimene võiks kuidagi hoomata seda maailma mingil tasemel. Mulle meeldivad enesekindlad või eneseteadlikud inimesed. Kui inimene teab, mida tahab, see on seksikas!

Kolmas on paindlikkus. Selline koos voolamine. Kui üks pool on nõus mõnes asjas järele andma, siis saab edasi liikuda, ja mõnikord tuleb ise järele anda. See on ikkagi meeskonnatöö. Kui paindlikkust on ainult ühel poolel, siis suhe läheb balansist nii välja, hakkab kiskuma ja läheb tugevalt kreeni.

Andry Padar ja Mirell Lill
Andry Padar ja Mirell Lill Foto: Hanna Rebeka Leinštrep

Inimesed jagasid meiega ka oma enda kohtumise ja käepalumise lugusid

See juhtus Pariisis, Eiffeli torni all. Üles ma ei julgenud minna, ma kardan kõrgust. Oleks teadnud millise plaaniga mees mind üles minema meelitab, oleksin julguse kokku võtnud ja läinud! K.L.

***

See tuli täieliku üllatusena puhkusereisil. Ma ei saanud aru, miks on vaja ikka päikeseloojangut vaatama minna. Seda ma sain aru, et ta on veidike imelik. Miks sellise tsilli asja pärast närvi minna, jõuame nagu jõuame sinna mere äärde. Alles pärast sain aru - kallim tahtis mind naiseks paluda. Nutsin õnnest, eluks ajaks jääb meelde. Käepalumine peab üllatusena tulema, siis on emotsioon kõige suurem. H.I.

Avasta ka Eesti kõige muhedam kodu-podcast «Oma tuba, oma luba»

Andry, läheme sinu loo juurde – kuidas sina oma kallimaga tuttavaks said?

See oli armastus esimesest hetkest. Mul on isegi tõestus olemas. See oli ühise sõbranna sünnipäev, Tallinnast natukene väljas. Mäletan, et ta seisis elutoas ja mu esimene mõte oli: maailma kõige ilusam naine! Kirjutasin sellele sõbrannale ka. Sealt hetkest tekkis see klikk ära. Kuulasime koos muusikat, tantsisime, aga otseselt nagu midagi ei juhtunud. Ma ei hakanud suruma, ta oli sel hetkel suhtes. Kui näed, et sein on ees, siis ei ole mõtet gaasi juurde anda, vaid vastupidi – pane natuke pidurit.

Kui tal oli teine mees, kuhu sina mahtusid siis?

Tema tollane kallim ei huvitunud temast üldse. Nad ei veetnud koos aega, ta läks magama ära lihtsalt.

Aga suhtlema hakkasime alles peale pooleaastast pausi, kui sealsamas peol nägime teine kord. Siis me nägime uuesti ja põhimõtteliselt pärast seda me oleme suhtlema jäänud ja leivad ühte kappi pannud. Tagantjärele ta eelmine mees isegi soovinud meile halba – saatis teksti, et tema arvates me sobime väga hästi kokku. Nii et mõnes mõttes suur inimene.

Pool aastat saite mõelda, kas siis läks kõik tormiliselt?

Ütleks küll, et üsna tempokalt. Ma ei mõista hukka, kui keegi kohe tahab peale lennata, aga meil ei olnud niimoodi. Mäletan, et kui ma Mirelli suudlesin, siis tema ootas isegi juba varem, et ma seda teeksin. Äkki see oli meie kolmas kohtumine.

Suhte algusfaasis on väga oluline määratleda, kas sellest tekib suhe või sõprus. Kui mõtlen noorpõlve peale – teinekord võib ka sõprus tekkida. Ma ei saa aru, kui ma kellelegi meeldin ja suhtest saab sujuvalt sõprus. Sa ei kasutanud seda suhte energiat ära. Mirellile ma ütlesin kohe: mina sõber olla sinuga ei taha. Sul on valida, kas suhe või me ei suhtle üldse.

Käepalumine on elumuutev hetk.
Käepalumine on elumuutev hetk. Foto: Shutterstock

Lähme nüüd kõige põnevama loo juurde. Sa palusid kallima kätt nii, et tema ei teadnud sellest mitte midagi

Ma jälle üldistan, aga mul on tunne, et paljude tüdrukute unistus on mingi hetk abielluda. Võib mõelda, et kuhu meil kiiret on, mis see paber või sõrmus loeb. Aga ma olen aru saanud, et hoopis see emotsioon loeb! Ütlesin talle enne kihlumist, et siin võib midagi tulla ja uurisin, mis ta sõrmuse suurus on. Siis hakkasid meile koju tekkima märkmepaberid sõrmuse suurusega 16. Siis mul jäi meelde ja sain aru – nüüd mul on kindlasti vaja see ära teha!

Käepalumiseks sõitsime Haagi, see on väike linn umbes 200 km Amsterdamist. Leppisime kokku, et sõbranna tuleb ka, veedame koos aega. Tema teadis mu plaanist ja aitas kaasa. Surusin siis, et lähme parki, parki, parki. Eks Mirell pärast sai aru, miks ma seda parki nii palju surusin. Meil on sõbrannaga kokku lepitud, et kui ma küsin, et mis sul talvel siis plaanis on, siis tema võtab telefoni välja ja hakkab filmima. (Käepalumise videot saad näha saatest, vaata kindlasti!)

Ja kallim mitte midagi ei teadnud! Tema tuli lihtsalt reisile?

Tema jah, meile meeldib. Ütlesin, et teeme Instagrami jaoks reisiblogi. Tema ju ei teadnud, et kui tema oli kodus duši all, siis käisin mina sõrmus käes elutoas ringi ja ise filmisin: kolm tundi käepalumiseni, kaks tundi… pole üldse närvis. Meil on sellest väga ilus mälestus. 

Läksin ühe põlve peale ja palusin ta kätt. Mu sõber enne veel ütles, et vaata, et sa selg sirgu oled! Paljud mehed paluvad kätt kronksus seljaga. 

Vaata ära täispikkuses saade! Seal on olemas kogu see romantiline lugu.

Et just see otsustab, kas naine ütleb sulle ei või jah?

Selg peab olema sirgu, jah. Ja esimene asi, mis ma talle ütlesin, oli, et see on nüüd päris! Mulle meeldib kodus võib-olla natukene trikitada ja nalja teha ka. Tegin selle karbi lahti ja noh see on kõik videos näha – see šokk ta näos! Ta lihtsalt nagu tardus ära, midagi ei saa aru…

Kas seda hirmu ei olnud – äkki ta ütleb ei?

Ma ei oska võib-olla mingite asjade pärast hirmu tunda. Kuigi ta ei öelnud mulle jah! Alguses ta lihtsalt vaikis, see oli tema jaoks šokk!

Aga ma olen nõus, et see võib hirmu tekitada. Mul võib-olla oli see tunne peale sõrmuse ostmist. Aga käepalumise juures ma ei mõelnud kordagi, et ta ütleb ei. Pidin talle ise lihtsalt meelde tuletama – nüüd on see koht, kus sa pead ei või jah ütlema. Temal läks ähmiga meelest ära. Ta oli kümme sekundit täiesti tardunud. Siis läks sõrmus sõrme ja hakkasid esimesed emotsioonid tulema. Aga peamiselt siis, kui pargist olime ära läinud – siis ta hakkas nutma. Kõik tunded tulid viitega.​

Andry Padar ja Mirell Lill
Andry Padar ja Mirell Lill Foto: Hanna Rebeka Leinštrep

​Väärt lugemist armunutele

Kuidas teha, et romantiliselt alanud suhe ka pikema paarisuhtena oma sära säilitaks ja hinge õnnelikuna hoiaks? Kuula saadet –​ Andryl ja Mirellil on selleks suurepärane ja väga lihtne valem. Aga ideid leiad ka siit:

Praktiline käsiraamat «Hästi toimiva abielu 7 põhimõtet».
Praktiline käsiraamat «Hästi toimiva abielu 7 põhimõtet». Foto: Kirjastus

«Hästi toimiva abielu 7 põhimõtet»

John M. Gottman

Gottmanid on terapeutidest abielupaar, kelle tarkusi suhtemaailmas peetakse tõeliseks kullaks.

Sellest teaduslikust, samas elulähedasest raamatust saad teada korduvalt ja korduvalt järele proovitud strateegiad, mis aitavad suhteid parandada ja isegi päästa. Kohati on need päris jahmatavad ning mitmeid asju teevad tavaliselt paarid vastupidi. Ja mitme koha peal me aina jageleme, aga saab ka palju tervemalt ja targemalt. Saad teada Seattle'i armastuselaboris tuvastatud tõe õnnelike paaride kohta. Ei, sa ei arva seda kindlasti ise ära! Millised märgid ennustavad lahutust – need on kohe nähtaval. Ja kui omavaheline suhtlusstiil ei muutu, on suhte lagunemine kahjuks paratamatu. Ja eriti ilus osa raamatust on selges, samas südamlikus laadis kirja pandud praktilised õpetused, mis suhet hoidma ja lähedust looma õpetavad. Kuidas pöörduda keerukas olukorras teineteise poole ja mitte eemale? Kuidas kasvatada hellust ja imetlust? Kuidas suhteummikust välja saada? See raamat on niivõrd sisutihe, selge ja veenev, et kõnetab ja suurimat suhtepelgurit, kes sel teemal kõnelda kardab. Ja kuna kirja on see pandud meheliku loogikaga, on seda suhteraamatut täiesti suutelised lugema (ja rakendama!) ka mehed!

«Abielusoofia»
«Abielusoofia» Foto: apollo.ee

«Abielusoofia​. Koos püsimise kunst ja teadus»

Belinda Luscombe

Autoriks on ajakirjanik, kes on asjaliku suhtetarkuse kokku seganud isiklike suhtekogemustega. Ta paneb puid alla nii endale kui oma abikaasale. Nii et tulemuseks on kasulik raamat, mis on samas muhe ja kerge lugemine. Elulähedane, naljakas ja lausa ehmatavalt aus. Heh, me teeme kõik neid lollusi suhetes, eriti väärtuslik on peatükk tülitsemisest – just nii me kaasat verbaalselt klohmimegi. Aga ka peatükid seks, rahaasjad ja abielukarid on krõbe kraam. ​Belinda Luscombe kasutab isiklikke näiteid inimlike eksimuste kirjeldamiseks ning lisab asjatundjate teooriaid tarkuse vahele pookimiseks. On ääretult sümpaatne, et ta ei võta targutaja positsiooni, vaid on ühes lugejaga kogeja ja eksija sel teekonnal. Ning kui paremad suhted isegi ei peaks olema sinu eesmärk on see ka niisama hoogne ja äratundmist pakkuv lugu.

«Kuidas jääda abielus õnnelikuks?»
«Kuidas jääda abielus õnnelikuks?» Foto: apollo.ee

«Kuidas jääda abielus õnnelikuks? Toimiva paarisuhte käsiraamat»

J. Markman, Scott M. Stanley, Susan Blumberg

Miks suhe igavaks muutub? Sest me teeme aasta-aastalt suurema osa ajast igavaid asju. Elu neist suures osas koosneb. Me unustame – motiiv teineteisele rõõmu teha on väga hea põhjus midagi teha!

Raamat on hea abivahend paaridele, kes soovivad tuua oma pikaajalisse suhtesse rohkem rõõmu ja naudingut. See on palju lihtsam kui arvatakse. Ja saamine algab andmisest – tagurpidi ei saa midagi. Samuti on see raamat suurepärane töövahend paarisuhtega töötavatele spetsialistidele – psühholoogidele ja terapeutidele. Ja taas – pigem kerge ja mõnus lugemine.

«Eight Dates»
«Eight Dates» Foto: apollo.ee

«Kaheksa kohtingut» 

Gottman

​Suhtemaailmale pühendunud psühhoterapeutide John and Julie Gottmani loodud väga sisutihe raamat, mis selgitab lahti, millised valikud viivad milliste tulemusteni paarisuhtes. Ja me saame neid muuta! Gottmanidel on teooria, mille alusel suudavad nad kümneminutilise kohtumise jooksul paariga 94-protsendise täpsusega ennustada, kes jääb kokku ja kelle liit lõppeb draama ja purunemisega. Seda näitavad viisid, mil moel nad teineteisega suhtlevad ja kuidas reageerivad. Kaheksa kohtingu teooria tugineb neil vaatlustel ja läheb sügavamale. 

Teos tugineb rangetele teaduslikele uuringutele selle kohta, kuidas me armume. Tõendid kinnitavad, et teadlikkus ja lähedane kontakt muudab suhted paremaks – soovitatud juhendatud kohtingud on päästnud ka halvas seisus paarisuhteid! «Kaheksa kohtingut» on täis uuenduslikke harjutusi ja vestlusi, mis aitavad avada ennast, teist, süveneda, usaldust ja lähedust luua ja avastada. Raamat on inglise keeles.

Imelist suhtetarkust pakub ka Gottmani instituut.

Jagamine on samuti väärtus – jagate positiivsust, armastust ja lootust.

See ongi see, et mida sa maailmale pakkuda tahad. Raadios töötades loome ka seda positiivsust enda ümber. Mulle meeldib see, kui inimesed minu ümber on rõõmsad. Alati ei suuda läbinisti positiivne olla, aga ka halvast olukorrast saab rõõmu luua. Võib-olla on see minu idealistlik ja naiivne pool, aga ma usun, et mida rohkem negatiivset tarbid, seda negatiivsemaks ise muutud.

Saate üllatuskülaliseks on Andry imeline südamedaam – Mirell.
Saate üllatuskülaliseks on Andry imeline südamedaam – Mirell. Foto: Andri Allas

Oleme jõudnud selle osa üllatuseni: meiega liitub selle loo peategelane. Tere tulemast, Mirell! Kuidas see kõik oli läbi sinu silmade, läbi sinu südame?

Mirell: Ma ausalt ei teadnud mitte midagi! Oleme ka varem käinud reisidel, ka Hollandis, ka sealsamas pargis. Loomulikult ma hinges ootasin seda. Aga tolles hetkes tõesti ma ei näinud seda mitte kuidagi tulemas! Ma olin pool minutit konkreetselt suu lahti, sest ma olin nii šokeeritud! Ma ei osanud mitte kuidagi reageerida. Ma ei saanud aru, kus ma olen, mis ma teen, kas see on päriselt… See on väga hea, et ta ütles mulle: jah see juhtub nüüd päriselt, sest mu esimene mõte oli – kas ma näen und? See on üks toredamaid… Ei, kõige toredam hetk minu elus! Ja praegu on see suhteliselt värske. See oli megasuur üllatus.

Kas oli raske aru saada – kuidas mina ise olen peaosas romantilises filmis?

Mirell: Just! Võib-olla olin ette kujutanud, kuidas ma selles olukorras reageeriksin, et ütlen kohe sujuvalt jah. Aga päriselt oli see hoopis teistmoodi. Ma ei osanud mitte kuidagi reageerida. See oli nii võõras stsenaarium minu jaoks, kuigi ma olin sellest loomulikult unistanud, siis see oli niivõrd ootamatu. Ja niivõrd tore!

Millised tunded kõik läbi käisid sellel hetkel?

Mirell: Kõigepealt oli šokk. Siis hakkasin kohe ratsionaalselt mõtlema, et kuidas ma nüüd reageerima peaksin? Tuli nii palju emotsioone korraga, et kui me sealt pargist lõpuks lahkusime, siis tuli pingelangus ja päriselt see õnnejoovastus peale.

Mismoodi õnnejoovastus ennast näitab?

Mirell: No mina olen suhteliselt emotsionaalne inimene ja tol hetkel see õnn väljenduski selles, et mul hakkasid pisarad voolama. Ja nii suur armastuse tunne oli!

Andry: Vastupidi sellele, et pistad sõrmuse sõrme ja surud kätt. Meie tegime mõned kokteilid, et tähistada. See on nii suur žest ju! Kuidas sa lähed pärast lihtsalt tuppa. Ja siis veel üllatus, et sõbranna oli kaasas.

Mirell: Jah! Et teil on kokku mängitud, misasja! Kõik teadsid ja mina olin ainus, kes ei teadnud mitte midagi ega saanud midagi aru.

Andry: Kartsin, et mu ema reedab meid. Meil on kaks kassi, ta tuli neile toitu andma enne reisi ja hüppas seal rõõmust. Palusin, et ta oleks lihtsalt täiesti tavaline.

Kas see, et käepalumine tuli üllatusena, andis sellele veel omajagu juurde?

Mirell: Sada protsenti! Ma olin ju mõelnud selle peale palju, et kuna see võiks juhtuda? Aga ma ei osanud seda ette näha. See tegi selle nii palju paremaks!

See šokk püsis ma arvan õhtu lõpuni. Alles siis, kui olime jõudnud turvalisse keskkonda oma kasside juurde, siis see tõeline tunne tuli alles peale. Ja see oli nii äge!

Aga Mirell, räägime tutvumisest ka – mida sina tundsid kui Andryt esimest korda nägid?

Mirell: Ma arvan, et esimesed sekundid ma ei mõelnud midagi. Aga esimest korda rääkisime, sain sekundi pealt aru – see on minu inimene! Meil tekkis koos selline... mina ütleks, et kosmiline energia! Alguses küll surusin seda maha, olin tol hetkel suhtes. Aga enne teist kohtumist ma juba teadsin – kui Andry sinna tuleb, siis see on minu jaoks elumuutev.

Andry: Sulle meeldis tantsimine ka, sa oled öelnud.

Mirell: Meid ühendas jah tantsimine, laulmine, muusika. Sama muusikamaitse oli minu jaoks väga oluline ja tundub, et ka tema jaoks. See tõesti ühendas ja lähendas meid.

Muusika on hinge keel. Aga mina usun, et see äratundmine käibki hetkega. Mis siis, et me mõistusega ei oska seda seletada.

Mirell: Just. Kui mina teda kohtasin, ei teadnud ma tema kohta mitte midagi muud peale selle, et tema nimi on Andry. Ma ei teadnud kas ja mis tööd ta teeb, mis inimene ta üldse siuke on, ma ei teadnud isegi kui vana ta on. Aga ma teadsin – tema on see!

Andry: (naerdes) Tol hetkel olin töötu ka veel. Olin lõpetanud ülikooli ja ei olnud võib-olla mitte kõige seksikamaks kohas oma eluga. Aga kui algas suhe, hakkasid ülesmäge minema asjad.

Usalda sisetunnet. Ja mitte miski ei anna mehele sellist jõudu tiibu sirutada kui õige naise armastus

Andry: Absoluutselt! Edasi proovime koos aega veeta ja eks see on ka oluline, et vahepeal mitte koos olla ja teha mingeid asju eraldi. Kui Mirell läheb paariks päevaks vanematele külla saan olla rahulikult enda mõtetega. Ja mõistan kiirelt – elutuba on tühi, magamistuba on kuidagi imelik. Kass on küll, aga tühi ja mõttetu on olla.

Võib-olla see kõlab ebaloogiliselt, aga mina armastan ka igatseda

Mirell: Ja siis on jällenägemise rõõm veel suurem. Mina muidugi tahaksin 24 tundi iga sekund koos olla. Aga kui me olemegi eraldi paar päeva, siis tekib see igatsus, mis on tegelikult väga hea tunne. Ja siis näed jälle uuesti ja armastus tundub nii suur!

Andke paar soovitust, kuidas elada nii, et armastuse tunne oleks pikalt ja soojalt teie ümber?

Andry: Kogu aeg see polegi sama suur ja lämmatav, vahepeal on väike leek ja siis tulebki talle toitu anda. Kui tuleb mõni proovikivi, siis mitte karta seda läbi rääkida ja koos edasi minna. See kõlab nii klišeena, aga rääkimine ongi suhe. Isegi kui teine ei taha, tunne huvi. Me sulgume endasse ja allakäik algabki sealt peale.

Mirell: Minu jaoks ei olegi nii oluline see, mida Andry konkreetselt teeb, vaid see, kuidas ta paneb mind tundma. See ongi minu jaoks kõige olulisem – ma tunnen, et ma olen hoitud ja armastatud tema poolt, ta ei pea selleks tegelikult midagi otseselt tegema.

Sulle meeldis? Kõik «Naistejuttude» 378 osa leiad siit!

Kõik «Naistejuttude» saated ja põnevad pikad lood leiad nüüd Postimehe DIGIAJAKIRJADEST. Ühine meiega Facebookis, Instagramis ja Spotifys ning igal laupäeval kell 11 portaalis Postimees Naine.

Sul on mõni küsimus, millele vastust soovid? Tahad oma huvitavat lugu jagada? Kirjuta julgelt: kristina.herodes@postimees.ee. Sinu usaldust ma hoian hellalt.

Raadiohääl Andry Padari tegemistele saad kaasa elada Instagramis.

Jurist Mirell Lille nõuannetest saad osa TikTokis.

Aitäh Sulle, armas kuulaja, vaataja ja lugeja, et oled meiega!

Naistejutud 378: peaosas Andry, Mirell ja armastus.
Naistejutud 378: peaosas Andry, Mirell ja armastus. Foto: Andri Allas

Teised ajakirjad

Tagasi üles